vasárnap, november 19Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Határtalanul! 2016, Erasmus+ és Kárpátalja

Kedves Szülők!

Szeretettel tájékoztatjuk Önöket, hogy a Határtalanul! pályázaton harmadszor is nyertünk, hetedikeseink Erdélyben kirándulhatnak májusban. Az Erasmus+ európai iskolai együttműködésben hetedik alkalommal szintén megítéltek támogatást számunkra, így egy három éves programban tudunk részt venni finn, ír, lengyel és ciprusi iskolákkal. Reméljük, hogy 17 kollégánk nyári szakmai nyelvgyakorlata, két hetes európai nyelvtanulási lehetősége beépül szakmai fejlődésünkbe. A kárpátaljai Huszton található iskolával is tervezünk közös programokat az őszre, részletekkel később szolgálhatunk.

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás