péntek, június 21Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Program osztálykirándulásra

 

 

From: Mágikus Pince [mailto:magikuspince@gmail.com]
Sent: Tuesday, April 4, 2017 12:02 PM
To: Pince Mágikus <magikuspince@gmail.com&gt;
Subject: Program osztálykirándulásra

 

Kedves Pedagógusok!

 

Sokan Önök közül már ilyenkor elkezdik az év végi osztálykirándulások szervezését, ehhez szeretnénk egy kis segítséget nyújtani. Ha a szeretnének diákjaiknak egy felejthetetlen élményt szerezni, hozzák el őket Egerbe a Mágikus Pincébe!

Interaktív szabadulós csapatjátékunk már 12 éves kortól garantált szórakozást nyújt minden korosztálynak. Két külön játékpályánkon egyszerre akár 22 diák is részt tud venni a játékban, és mindössze 2,5 óra elég egy 30-35 fős osztály lebonyolításához.

Amit kínálunk: az internetről már jól ismert "room escape" játék valóságba átültetett változata, ahol a fiataloknak logikai és ügyességi feladatok megoldásával kell kiszabadulniuk a játéktérből. A játék során képzett játékmesterek felügyelik a diákokat.

 

Kedvezményes csoportos árunk diákok részére: 

1500 Ft/fő (minimum 10 fő esetén)

A kísérők részére a játékban való részvétel ingyenes!

 

Számos egri, és az ország több pontjáról hozzánk érkező osztály próbálta már ki a Mágikus Pincét, rengeteg pozitív visszajelzést kaptunk. Amennyiben felkeltettük érdeklődésüket, és szeretnének hozzánk ellátogatni, kérem, keressenek a lenti elérhetőségek bármelyikén!

Kérjük, levelünket ossza meg kollégáival is! Szeretettel várjuk Önöket az év minden napján!

 

Üdvözlettel:

Németh Réka

Játékvezető

 

MÁGIKUS PINCE

Eger, Dobó u. 20.

30/83 82 886

FB: ExitPointGamesEger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

default icon 86a2066d-b9d6-4c24-8f3c-4ebe03c8f824