szombat, november 18Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Bolyai matekverseny – október 13.

Már harmadik alkalommal ad otthont iskolánk a Bolyai matekverseny kerületi fordulójának, ahol öt iskola négyszáznál is több diákja mérte össze a tudását négy fős csapatokban. A minden apró részletre kitérő szervezés Szigeti Mátyás tanár úr érdeme volt. Hetedikes diákjaink az előkészítő munkálatokban, kollégáink pedig a teremfelügyeletben, javításban, adatbevitelben vettek részt.

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás